Пошук по сайту

Angola

Angola - один із стилів гри капоейра, видатний майстер Паштінья, повільна низька гра, назва одного з основних напрямків капоейри.

Майстер Балу (Balu)

 Sidnei da Conceiçao Rocha (Сідней та Консейсао Роша), більш відомий як Mestre Balu (Местре Балу)Sidnei da Conceiçao Rocha (Сідней та Консейсао Роша), більш відомий як Mestre Balu (Местре Балу), є випускником Mestre Adilson (Местре Аділсон), головного майстра групи Adilson Сapoeira. Після довгих років наполегливих тренувань і роботи в групі, Балу був удостоєний ступеня professor (професор - "викладач").

У 1992 він виїхав до Європи для участі в показових виступах, курсах та заходах, направлених на розповсюдження бразильської культури. Після чотирьох років численних поїздок по Європі, професор Балу вирішує самостійно розвивати свою роботу з капоейрою, заснувавши 2 квітня 1998 року групу під назвою Rabo de Arraia Capoeira в Тенеріфе (Канарські острови), Іспанія.

У 1999 році він відновив свою роботу в місті Бразиліа, столиці Бразилії, відкривши групу RDA Capoeira, на своїй батьківщині.

У 2006 році всесвітньо-відомий майстер Капоейри Mestre Kall (Местре Калл) (провідний майстер групи Ave Branca), визнав Балу в якості Contra-Mestre.

У 2006 році бере свій початок історія групи RDA Capoeira і в Україні.
У 2006 і 2007 роках Балу успішно здійснив найбільші, які не мають аналогів у Європі заходи щодо Капоейри, Відкриті чемпіонати Європи з Капоейри - CapoeiraCapu (КапоейраКапу), які проходили у місті Більбао (Іспанія), з різницею в один рік. Чемпіонати зібрали під своїми стінами більш ніж 20 найвідоміших майстрів капоейри з усього світу і тисячі учасників і глядачів.

 

   У якості суддів і спостерігачів були присутні такі метри Капоейри як  Joao Grande, Acordeón, Camisa, Morais, Itapoa, Peixinho, Gato, Nestor Capoeira, Lua Rasta, Mao Branca, Boneco, Paulao do Ceara, Paulino Sabia, Tony Vargas, Barrao, Ramos, Espirro Mirim, Jogo de Dentro, Paulo Siquiera, Nem, Kall, Garrincha, Suino, Sorriso, Poncianinho.

У 2008 році групі Rabo de Arraia Capoeira виповнилося 10 років. На даний момент група займає гідне місце серед інших всесвітньо-відомих шкіл Капоейри, поширившись в багатьох містах Іспанії, Україні і міцно укоріняється у серце Бразилії місті Бразиліа.

2 травня 2008 Балу було присвоєно звання Местре. На батізаду українських учнів Балу виступив вже як Местре - з червоним шнуром.

 

RDA Lutsk » Публікації » Майстри
  (голосів: 9)   Переглядів: 7726