Пошук по сайту

Bimba

Bimba — (Бімба) засновник стилю Regional (Режіональ) Capoeira, завдяки йому капоейра стала широко відома.

Як усе починалося

     Раді вас вітати на нашому сайті! Ми впевнені що вам буде цікаво дізнатися як розвивалася наша група, з чого все почалося і чим саме нас привабило до себе це надзвичайне бойове мистецтво під назвою "Капоейра".

Тільки найсильніші   Напевне кожен з вас бачив чи можливо чув від когось про фільм Шелдона Леттіча (Sheldon Lettich) під назвою "Тільки найсильніші" (Only the strong) і звісно кожен для себе хоч раз спробував повторити ці смішні  слова: "парана еееей...!" , ми також не являємось виключенням. Подивившись цей фільм він нас настільки вразив кількістю та різноманіттям трюків, красою динамічних елементів капоейри, що ми з друзями на аматорській основі створили свою невеличку групу, яка отримала назву "Амігос капоейра" (Amigos capoeira), назву можно перекласти як "дружня капоейра", оскільки підгрунтям нашої групи є  дружня та весела обстановка, взаєморозуміння та підтримка.

 

Amigos Lutsk   Ми стали вивчати та повторювати різноманітні рухи Марка Дакаскоса (Mark Dacascos) - головного героя фільму, але з часом вдосконалившись, почали розуміти що цих рухів нам замало, тоді розпочали шукати інформацію у різних літературних виданнях та мережі Інтернет,  але на той час подібної інформації про мистецтво Капоейра було, зовсім мало, хоча нам пощастило, після довготривалих пошуків і збагачення різноманітною інформацією ми натрапили на цікаву публікацію в якій йшлося про те, що створена "Всеукраїнська федерація капоейри". Ми відразу ж зв'язалися з керівником даної федерації в особі Кобильчинського Віталія Миколайовича і домовились про зустріч. З того моменту про нас дізналися інші групи і люди, які цікавляться капоейрою, нас почали запрошувати на різні семінари, що проводились під керівництвом майстрів із бразилії, а також на змагання, що організовувалися федерацією.

 

  Після численних  семінарів та змагань у нас виникло бажаня: " стати представниками якоїсь міжнародної школи капоейри..." За весь час відвідувань заходів  по Капоейрі у нас з'явилось багато різних знайомих, одним із них являється Вареніков Валентин, який запропонував нам відвідати семінар групи Капоейра Рабо де Арайя(Rabo de Arraia) під керівництвом мештре Балу (Balu). Після знайомства з цим видатним майстром в нас не виникло ніяких сумнівів щодо міжнародноі школи капоейри, яку ми хочемо представляти і від імені якої ми хочемо викладати капоейру у нашому рідному місті.

   Таким чином ми являэмось офіційними представниками школи капоейри "Rabo de Arraia" у місті Луцьку. Нас часто запрошують на показові виступи, різні культурні заходи та події в місті Луцьку, капоейра стає все більш популярною серед молоді і ми постараємось зробити все можливе  для розвитку та поширення цього надзвичайного бойового мистецва та культурного прояву сонячної  та яскравої Бразилії!

  (голосів: 46)    Переглядів : 4788