Пошук по сайту

Iuna

Iuna —  (Іуна-це назва птаха) 1. це гра, при якій гравці демонструють складну техніку і акробатичні елементи; 2. ритм гри на берімбау.

Як усе починалося

     Раді вас вітати на нашому сайті! Ми впевнені що вам буде цікаво дізнатися як розвивалася наша група, з чого все почалося і чим саме нас привабило до себе це надзвичайне бойове мистецтво під назвою "Капоейра".

Тільки найсильніші   Напевне кожен з вас бачив чи можливо чув від когось про фільм Шелдона Леттіча (Sheldon Lettich) під назвою "Тільки найсильніші" (Only the strong) і звісно кожен для себе хоч раз спробував повторити ці смішні  слова: "парана еееей...!" , ми також не являємось виключенням. Подивившись цей фільм він нас настільки вразив кількістю та різноманіттям трюків, красою динамічних елементів капоейри, що ми з друзями на аматорській основі створили свою невеличку групу, яка отримала назву "Амігос капоейра" (Amigos capoeira), назву можно перекласти як "дружня капоейра", оскільки підгрунтям нашої групи є  дружня та весела обстановка, взаєморозуміння та підтримка.

 

Amigos Lutsk   Ми стали вивчати та повторювати різноманітні рухи Марка Дакаскоса (Mark Dacascos) - головного героя фільму, але з часом вдосконалившись, почали розуміти що цих рухів нам замало, тоді розпочали шукати інформацію у різних літературних виданнях та мережі Інтернет,  але на той час подібної інформації про мистецтво Капоейра було, зовсім мало, хоча нам пощастило, після довготривалих пошуків і збагачення різноманітною інформацією ми натрапили на цікаву публікацію в якій йшлося про те, що створена "Всеукраїнська федерація капоейри". Ми відразу ж зв'язалися з керівником даної федерації в особі Кобильчинського Віталія Миколайовича і домовились про зустріч. З того моменту про нас дізналися інші групи і люди, які цікавляться капоейрою, нас почали запрошувати на різні семінари, що проводились під керівництвом майстрів із бразилії, а також на змагання, що організовувалися федерацією.

 

  Після численних  семінарів та змагань у нас виникло бажаня: " стати представниками якоїсь міжнародної школи капоейри..." За весь час відвідувань заходів  по Капоейрі у нас з'явилось багато різних знайомих, одним із них являється Вареніков Валентин, який запропонував нам відвідати семінар групи Капоейра Рабо де Арайя(Rabo de Arraia) під керівництвом мештре Балу (Balu). Після знайомства з цим видатним майстром в нас не виникло ніяких сумнівів щодо міжнародноі школи капоейри, яку ми хочемо представляти і від імені якої ми хочемо викладати капоейру у нашому рідному місті.

   Таким чином ми являэмось офіційними представниками школи капоейри "Rabo de Arraia" у місті Луцьку. Нас часто запрошують на показові виступи, різні культурні заходи та події в місті Луцьку, капоейра стає все більш популярною серед молоді і ми постараємось зробити все можливе  для розвитку та поширення цього надзвичайного бойового мистецва та культурного прояву сонячної  та яскравої Бразилії!

  (голосів: 46)    Переглядів : 6481