Пошук по сайту

Iuna

Iuna —  (Іуна-це назва птаха) 1. це гра, при якій гравці демонструють складну техніку і акробатичні елементи; 2. ритм гри на берімбау.

Школа Rabo de Arraia

 Rabo de Arraia - школа капоейри, заснована Mestre Balu (Местре Балу). Школа Rabo de Arraia має велике поширення в світі.

Rabo de Arraia - школа капоейри, заснована Mestre Balu (Местре Балу)   Школа розвивається в стилі contemporânea (Контемпоранеа) - найбільш сучасному і реформованому стилі капоейри. На сьогоднішній день, "Grupo Asociación Cultural RDA Capoeira" ("Культурна Асоціація Група Капоейри Rabo de Arraia") широко поширена в Бразилії, Іспанії, Франції і на Україні. На Україну група представлена в таких містах, як Київ, Суми, Краматорськ, Донецьк, Луцьк і Дніпропетровськ.

   Групу Rabo de Arraia Capoeira створив 2 квітня 1999 Sydnei da Conceiçao Rocha (Сідней та Консейсао Роша), більш відомий у світі як Местре Балу, після того, як він близько двох років подорожував по Європі. Назву групі було дано не випадково. На думку Балу, термін "Rabo de Arraia" (хабу ді аххайа - "хвіст ската" - характерний для капоейри удар) безпосередньо відноситься до капоейрі і було вирішено назвати групу саме так.

   Крім популяризації бразильської культури і спорту, група Rabo de Arraia Capoeira є громадською організацією, і її метою є використання капоейри як інструменту соціального єднання і відновлення поняття громадянства.

   Група Rabo de Arraia Capoeira є спадщиною групи Brasilia Capoeira (Бразилія Капоейра), яка в свою чергу вийшла з групи Grupo Adilson Сapoeira (Групо Аділсон Капоейра), керованої Mestre Adilson (Местре Аділсон) протягом 29 років.

   У 1993 році Местре Аділсон припинив свою діяльність, надавши можливість своїм професорам створити нові групи.

У 1994 році Professor Marquinhos (Професор Маркіньос) (Marcus Vinicius dos Santos Gomes - Маркус Вінісіус дус Сантос Гомес) і Professor Balu (Професор Балу) (Sidnei da Conceiçao Rocha - Сідней та Консейсао Роша), заснували Культурний і Фольклорний Бразильський Центр Капоейра (Centro Cultural e Folclorico Brasilia Capoeira). Іншими словами це і була група Бразилія Капоейра. У своїй роботі, група спиралася на знання та підтримку талановитих Майстрів, з різних куточків Бразилії, вважаючи їх мало ні своїми хресними батьками:

  • Adilson (D.F) Brasilia;
  • Suassuna (S.P) São Paulo;
  • Mão Branca (M.G) Belo Horizonte;
  • Gato (R.J) Rio de Janeiro.

  Тоді вже Контра-Местре Балу - організатор Першого Щорічного Чемпіонату Європи з капоейреи CapoeiraCapu, на якому в якості суддів і спостерігачів були присутні такі відомі в усьому світі майстри капоейри як:

CapoeiraCapu

Mestre Mão Branca, Бэло Хоризонте (Бразилия)
Mestre Nem, Гамбург (Германия)
Mestre Nestor Capoeira, Рио-де-Жанейро (Бразилия)
Mestre Paulaô do Ceará, Амстердам (Нидерланды)
Mestre Paulinho Sabia, Нитерои Рио (Бразилия)
Mestre Paulo Siquieira, Гамбург (Германия)
Mestre Peixinho, Рио-де-Жанейро (Бразилия)
Mestre Ramos, Сан Пауло (Бразилия)
Mestre Sorriso, Монтпелье (Франция)
Mestre Suino, Гоиания (Бразилия)
Mestre Toni Vargas, Рио-де-Жанейро (Бразилия)

Mestre Acordeón, Сан Франциско (США)
Mestre Barrâo, Торонто (Канада)
Mestre Boneco, Лос Анжелес (США)
Mestre Espirro Mirim, Форталеза (Бразилия)
Mestre Garrincha da Senzala, Рио-де-Жанейро (Бразилия)
Mestre Gato, Рио-де-Жанейро (Бразилия)
Mestre Itapoan, Сальвадор, Баия (Бразилия)
Mestre Joâo Grande, Нью Йорк (США)
Mestre Jogo de dentro, Сальвадор, Баия (Бразилия)
Mestre Kall, Бразилиа (Бразилия)
Mestre Lua Rasta, Сальвадор, Баия (Бразилия)

У 2008 році Балу отримав титул Майстра, і перебуваючи на 1-му батізаду групи Rabo de Arraia в Україні він виступав вже як Mestre Balu.  (голосів: 15)    Переглядів : 6618