Пошук по сайту

Bimba

Bimba — (Бімба) засновник стилю Regional (Режіональ) Capoeira, завдяки йому капоейра стала широко відома.

Найбільш вживані питання

Чи є у вас вікові обмеження для занять капоейрою?
    Обмежень за віком немає, проте є обмеження по здоров'ю ... Тому перш ніж Ви почнете вивчення Капоейри, ми рекомендуємо детально проконсультуватися з вашим лікарем. Що стосується тих, кому ще не виповнилося 18 років, то вони допускаються до регулярних занять тільки при наявності дозволу від лікаря.

Капоейра сприяє втраті ваги / зміцненню здоров'я?
    Як показала практика, Капоейра виявилася одним з найефективніших «спалювачів» калорій. Одна година занять капоейрою за приблизними підрахунками може спалити 600-1200 калорій ... Що стосується впливу на здоров'я, то Капоейра має на організм людини складний, комплексний вплив. Постійні переміщення, гімнастичні елементи, блискавичні атаки ногами і руками, ухиляння і багато іншого. Все це тренує серцево-судинну систему, розвиває витривалість, пластичність, координацію рухів і так далі.
    Крім того в процесі тренування, стимулюються біологічно активні точки і зони Вашого тіла. У результаті, чого відбувається вплив на ендокринну систему, починають виділятися особливі гормони - ендорфіни. Саме вони багато в чому обумовлюють формування гарного настрою і позитивних емоцій, підвищують стійкість до впливу різних стресогенних чинників. Навіть простудні захворювання у людей з позитивним емоційним тонусом бувають значно рідше.

Ваші тренування тільки для чоловіків або можуть займатися і жінки?
    Серед тих хто у нас займається звичайно ж більше чоловіків. Але представниці жіночої статі є у всіх групах. Приходьте!

Я раніше нічим не займався, чи підходжу я для занять капоейрою?
    Звичайно, адже треба ж Вам з чогось починати! У нас використовується гнучкий підхід - новачки виконують тільки те, з чим вони в даний момент здатні впоратися. У парах працюють партнери приблизно одного рівня. У Вас завжди є можливість пропустити вправу, до якого Ви в даний момент не готові - замість неї тренер запропонує Вам що-небудь інше.

Скільки часу у мене піде на те, щоб появився якийсь результат?
    Визначити які-небудь часові межі особистого прогресу звичайно неможливо. Те, наскільки Ви досягнете успіху в Капоейрі буде пропорційно зусиллям, які Ви докладете. Після 9-12 місяців майже будь-який учень, який займався ретельно і систематично, повинен відчувати себе дуже впевнено в «Грі», так само як і в тому, що стосується його здатності захистити себе і свою сім'ю.

Як часто необхідно відвідувати заняття?

    Наш розклад, для кожної групи незалежно від рівня підготовки, складається з 3-х занять на тиждень. Якщо у вас не виходить відвідувати кожне заняття і в якісь періоди ви не можете відвідувати заняття зовсім (через хворобу, відрядження і т.п.), то в цьому немає нічого страшного. Але все ж майте на увазі, що при нерегулярних заняттях потрібен певний час, щоб знову увійти в спортивний режим і спокійно виносити повне навантаження на тренуваннях. Так чи інакше, але оптимальний режим тренувань це 2-3 заняття на тиждень.

Чи можу я подивитися на ваші тренування і потім вирішити чи хочу я займатися?
    Так, звичайно ж можете! Проте, будь ласка, не запізнюйтесь до початку вибраного вами заняття. Так само бажано заздалегідь зв'язатися з тренером.

Якщо я вирішив займатися у вас капоейрою, що мені необхідно мати для занять?

 • Змінне взуття: Це можуть бути будь-які тапочки не на тканинній основі. Вони знадобляться вам для переміщення з роздягальні в спортзал і назад, так само як і для відвідування туалету під час занять. На тренуваннях більшість займається у нас босоніж, але якщо вам зручніше у взутті - то рекомендуємо придбати м'які кросівки на тонкій підошві, тенісні туфлі, або кеди.
 • Спортивна форма: На початковому етапі форма не обов'язкова - ви можете займатися просто в зручному одязі - майці і спортивних штанах. Якщо ж ви вирішите займатися більш серйозно, з участю у різноманітних заходах (щорічна атестація - Batizado, міжнародні семінари, фестивалі, чемпіонати і т.д.), вам знадобиться спеціальна форма для занять капоейрою.
 • Предмети особистої гігієни: Шампунь, гель для душу або мило, мочалка, рушник.


Де я можу придбати спеціальну форму для занять капоейрою?
    З усіх питань придбання спеціальної форми для занять капоейрою, так само як і з приводу придбання чого б то не було пов'язаного з капоейрою (бразильські музичні інструменти, СD з музикою і т.д.), ви в будь-який момент можете звернутися до тренера.

Чи є якісь особливі вимоги яких необхідно дотримуватися на ваших заняттях?
    Особливих вимог немає, але є елементарні правила, які прийняті практично у всіх спортивних школах і секціях. Дотримуючись їх, Ви зробите тренувальний процес набагато більш насиченим і продуктивним.

 1. Дотримуйтесь правил особистої гігієни: необхідно регулярно приймати душ, стригти і тримати в охайному вигляді нігті.
 2. Так само необхідно утримувати свою форму і змінне взуття чистими і підтримувати їх охайний вигляд.
 3. Будь ласка, не використовуйте різкі парфумерні запахи і косметичні засоби що можуть забруднити одяг під час тренування.
 4. Для запобігання травматизму перед тренуванням необхідно зняти всі ювелірні прикраси, натільні хрестики, медальйони, персні і т.п.
 5. За 5 хвилин до початку тренування учні повинні знаходитися в залі, одягнені у форму.
 6. Якщо ж ви все-таки з якоїсь поважної причини запізнилися, будь ласка, притримуйтесь тиші і порядоку заходячи до зали. Поважайте працю тренера та інших людей, що займаються.
 7. Увійшовши до зали для тренувань, учень повинен залишити основне незмінне взуття при вході.
 8. Для того, щоб залишити залу під час тренування, необхідно запитати дозволу у тренера.
 9. Розмовляти по мобільному телефону під час занять суворо заборонено. Будь ласка, заходячи до зали, вимикайте мобільні телефони та інші електронні пристрої. Поважайте інших.
 10. Розмови під час тренування не вітаються. Якщо в ході заняття виникли питання, то потрібно ставити їх у спеціально відведений час, або в кінці тренування.
 11. У залі, так само як і на його території, забороняється вживати спиртні напої і палити.
 12. Ті що займаються несуть особисту відповідальність за використання техніки Капоейри з метою заподіяння шкоди, або каліцтва іншій людині.
 13. Учні, які досягли повноліття і не надали з якої-небудь причини довідку про стан свого здоров'я до заняття, беруть участь у тренуваннях на свій ризик і звільняють тренера від будь-якої відповідальності за загострення хронічних захворювань і погіршення самопочуття в результаті занять. Для учнів, які не досягли повноліття наявність довідки про стан здоров'я, обов'язково.
 14. Люди з ознаками алкогольного або наркотичного сп'яніння до заняття не допускаються.
 15. Учні несуть матерiальну вiдповiдальнiсть за навмисне псування майна що належить нашій групі.


При недотриманні вказаних вимог учень не буде допущений до занять, або буде видалений із заняття.

  (голосів: 18)    Переглядів : 6546